MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10028452
nr 1002 8452
Sideboard
Ek, längd: 105 cm, djup: 55 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:09:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)